۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
English
صفحه اصلی
1397/05/13 نشست برنامه ريزي تشكيل ستاد بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي برگزار گرديد
نشست برنامه ريزي تشكيل ستاد بزرگداشت چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي برگزار گرديد

عليرضا زمان زاده فرماندار بشرويه در نشست ستاد برگزاري جشن 40 سالگي پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي كه در محل فرمانداري برگزار شد ضمن خير مقدم به حاضرين در جلسه با اشاره به دستاوردهاي چهل ساله حاكميت نظام مقدس جمهوري اسلامي گفت مسئولان و دولتمردان بايد در جشن چهل سالگي پيروزي انقلاب اسلامي نيم نگاهي به گذشته و عملكرد مديريتي خود داشته باشند و با تقويت نقاط قوت و جنبه مثبت عملكرد خود و شناخت نقاط ضعف با اراده اي قوي تر به پيش بروند
وي اظهار داشت: پس از چهل سالگي پيروزي انقلاب اسلامي فرصت آزمون و خطا وجود ندارد و هيچ فرصتي نبايد از دست برود و آحاد مردم و مسئولان بايد در راستاي آباداني و توسعه همه جانبه كشور گام بردارند

زمان زاده از تصميم قاطع مسئولان و مديران متولي با اخلالگران اقتصادي خبر داد و گفت: سران قواي نظام جمهوري اسلامي با همدلي و همگرايي هر چه سريعتر مشكلات اقتصادي را دنبال كرده و جلوي افزايش افسارگسيخته قيمت ها را بگيرند كه به تبع آن مجموعه مديريت فرمانداري و دستگاه‌هاي متولي در شهرستان بشرويه هم برخورد با اخلالگران اقتصادي در سطح شهرستان را در اولويت كاري خود قرار داده است.

 وي با اشاره به اينكه بروز مشكلات و مسائل اقتصادي قابل اغماض نيست گفت: مردم حق دارند نسبت به بروز مشكلات معيشتي خود نگران باشند ولي برخي افراد سودجو قصد دارند به بهانه مشكلات مردم سواري كرده و فتنه انگيزي كنند كه اين فتنه گري ها از طرف مردم مومن و ولايتمدار ايران اسلامي محكوم است .

فرماندار بشرويه با اشاره به اقتدار و دستاوردهاي نظام مقدس جمهوري اسلامي گفت: ايران اسلامي در بالاترين قله هاي تامين امنيت و آرامش قرار دارد و بايد قدردان حضور منسجم  بخش مردم در صحنه هاي سياسي اجتماعي در حفظ دستاوردهاي نظام بود اين در حالي است كه كشور ايران همجوار با كشورهايي است كه دائماً ايجاد ناامني ترور انفجار و كشتار توسط گروه‌هاي تروريستي در آن رخ مي‌دهد.

 وي گفت: شرايط امروز شرايط ويژه‌اي است و بايد مراقب و مواظب فتنه ها و چهره‌هاي منافق باشيم و در پيشبرد اين نظام الهي همه بايد تلاش كنيم .

زمان زاده از مديران دستگاه‌هاي اجرايي هم خواست با پاسخگويي به مسائل و مشكلات مردم تعامل خود را با آنان در محافل و مجالس اجتماعي بيشتر كند و زمينه رضايت‌مندي مردم را فراهم آورند و سعي كنند رفتارها و گفتمان خود را در عملكردهاي خود يكسان نمايند .

فرماندار بشرويه همراهي و همگامي مردم و مسئولين را زمينه‌سازي روحيه اميدواري در مردم برشمرد و گفت: در جشن چهل سالگي انقلاب اسلامي بايد همه نيروهاي معتقد به نظام ولايي در هر گروه اجتماعي همراه و همگام با مسئولين تلاش و همت خود را براي هرچه باشكوه تر برگزار كردن اين رخداد تاريخي به كار گيرند و با حضور افراد فرصت طلب و منافق  با حضور منسجم خود در برنامه ها مبارزه كنند.

 

حجت الاسلام و المسلمين محمد شمس الدين امام جمعه بشرويه نيز در اين نشست با اشاره به دستاوردهاي چهل ساله حاكميت نظام مقدس جمهوري اسلامي گفت: امروزه نظام مقدس جمهوري اسلامي و حكومت ولايي ايران اسلامي محكم و استوار است كه همه به بركت خون مقدس هزاران شهيد است كه هم در پيروزي انقلاب اسلامي و هم در هشت سال دفاع مقدس نقش آفريني كردند .

وي با اشاره به فتنه انگيزي هاي معاندين انقلاب اسلامي هم گفت: متاسفانه فضاي مجازي آلوده و رسانه هاي بيگانه و عوامل مزدور آنان در داخل كشور تريبون دشمنان اين نظام هستند و به دنبال كارشكني در روند ادامه صدور نهضت اين انقلاب مي باشد.

 امام جمعه بشرويه با اشاره به بروز برخي مشكلات اقتصادي در ايران هم گفت: از نمونه‌هاي بارز نقش نفاق و دشمنان مداخله در جريان اقتصادي ايران است كه توسط عوامل بيگانه و مزدوران وابسته آنان در داخل رقم مي خورد كه هدفشان دور كردن مردم از بدنه نظام مقدس اسلامي است.

 حجت الاسلام شمس الدين با قدرداني از مردم  هميشه در صحنه ايران اسلامي هم گفت :ملت ايران اسلامي هميشه در قله هاي افتخار و اقتدار ايستاده است و با وحدت و همدلي و همراهي با مسئولين نظام در حال مبارزه با معاندين و مخالفين اين كشور هستند و اجازه نخواهند داد به بهانه هاي مختلف گروهي فرصت طلب و سودجو موج سواري كرده و به مشكلات كشور دامن بزنند .

امام جمعه بشرويه با توصيه به هوشياري و مراقبت كامل مردم و مسئولين اظهار داشت: مردم انقلابي و مسئولين نظام اسلامي قطعاً آگاه هستند كه گروهي متحجر سعي مي‌كنند با القاء شبهات چهره نظام جمهوري اسلامي را طوري نشان دهند كه اين نظام براي مردم هيچ كاري نكرده و مردم را نسبت به آينده اين حاكميت نااميد و بدبين كنند ولي اين عده قليل، از طرف مردم فهيم و صبور ايران اسلامي ترد شده و نهايت توطئه  آنان خنثي شده است.

 وي با اشاره به اينكه مردم مطالبات به حق دارند و بايد به خواسته هاي آنان رسيدگي شود گفت :متاسفانه مشكلات اقتصادي كه ريشه در دخالت بيگانگان دارد مردم را گلايه مند كرده  و مطالبات آنان به حق است وليكن دولتمردان بايد هرچه سريع‌تر در اتاق فكر خود براي حل مشكلات اقتصادي و معيشتي مردم چاره انديشي كنند.

 امام جمعه بشرويه از مسئولين ادارات و نهادها هم خواست با تلاش و همت بيشتر براي تحقق دو رخداد مهم استاني و كشوري يعني بزرگداشت كنگره دو هزار شهيد خراسان جنوبي و جشن بزرگ چهل سالگي پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي اقدام كند .

 در ادامه سرگرد پاسدار علي خبازي دبير اجرايي ستاد برگزاري جشن چهلمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي با تشريح ساختار تشكيلاتي اين ستاد گفت :در ساختار تشكيلاتي ستاد برگزاري جشن چهل سالگي پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ، امام جمعه مركز شهرستان به عنوان رئيس ستاد، فرماندار به عنوان جانشين و دبيري آن به شوراي سياستگذاري تبليغات اسلامي واگذار شده كه تشكيل كميته ها با نظر آنان در دستور كار قرار خواهد گرفت ولي تدبيري اجرايي برنامه‌ها به سپاه پاسداران در شهرستان ها  داده شده است  كه مصمم هستيم برنامه‌هاي كميته ها را پس از تصويب در خور شأن اين جشن باشكوه برگزار كنيم.

 وي اظهار داشت :جشن 40 سالگي پيروزي انقلاب اسلامي با رويكرد معرفي دستاوردهاي چهل ساله نظام مقدس جمهوري اسلامي و با شعار اميد به آينده و افتخار به گذشته برگزار خواهد شد و اميدواريم مسئولين در برپايي هرچه باشكوه تراين رخداد تاريخي كشوري همت و تلاش بيشتري داشته باشند.

فرمانده سپاه بشرويه بر وحدت و همگرايي همه اقشار و گروه ها تأكيد كرد و گفت: آنچه كه مسلم است دشمن زخم خورده در آستانه چهل سالگي انقلاب اسلامي به دنبال تحركات شيطنت آميز خواهد بود وليكن حضور منسجم و باشكوه مردم در اين برنامه ها اجازه كوچكترين تحركي را به دشمنان نخواهد داد.

وي همچنين يادآور شد :برنامه‌هاي ستاد جشن چهل سالگي انقلاب متمركز به ايام الله دهه فجر نخواهد بود بلكه در طول سال جريان داشته و دستاوردها و عملكرد نظام مقدس جمهوري اسلامي در قالب تهيه مستندات برپايي اين نمايشگاه ها؛ بصيرت افزايي و اجراي برنامه‌هاي مختلف فرهنگي مذهبي و ورزشي اجرا خواهد شد .

دبير اجرايي ستاد بزرگداشت پيروزي انقلاب اسلامي در بشرويه بر مراقبت و مواظبت از نظام ولايي ايران اسلامي تاكيد كرد و گفت :بايد تمام توان و تلاش خود را براي برپايي هرچه باشكوه‌تر اين رخداد تاريخي به كار گيريم و اجازه ندهيم فتنه‌گران خارجي و داخلي به بهانه مشكلات اقتصادي مردم عزيز را از بدنه نظام دور كرده و آنها را به آينده مايوس و نااميد كنند 
 
 
 
تعداد بازدید: 112
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal