۱۳۹۷ جمعه ۳ اسفند
English
صفحه اصلی
1397/05/14 جلسه تالار گفتگو در راستاي تبيين منشور سياسي دولت باحضور معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري برگزار گرديد
جلسه تالار گفتگو در راستاي تبيين منشور سياسي دولت باحضور معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري برگزار گرديد

در اين جلسه كه در محل سالن ترويج جهادكشاورزي با حضور آقاي دكتر اسماعيلي معاون محترم سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري،مهندس كريمي مديركل محترم سياسي ،انتخابات و تقسيمات كشوري،مهندس زمان زاده فرماندار شهرستان و كليه گروه هاي مختلف سياسي،احزاب،صنعتگران،اصناف گوناگون و.... برگزار گرديد ابتدا فرماندار شهرستان ضمن خير مقدم و خوش آمدگويي خدمت معاون محترم استانداري و حاضرين درجلسه در خصوص اقدامات انجام شده در كليه حوزه ها به اختصار مطالبي را عنوان نمود.

سپس مدعوين محترم نظرات و ديدگاه هاي خود را بيان و در انتها جناب آقاي دكتر اسماعيلي پاسخ سوالات و ديدگاه هاي حاضرين در جلسه را بيان و هدف از تشكيل اين جلسه و راه اندازي تالار گفتگو را تشريح نمودند و خواستار برگزاري چنين جلساتي را به طور مداوم در شهرستان شدند

معاون استاندار افزود وظيفه مسئولين و همه مديران اين است تا استعداد هاي همه شهرستان هاي استان را شناسايي و شكوفا نمايند و هنگامي كه جواني طرح و برنامه ارئه ميدهد به مسئولين مربوطه معرفي نمايند.

وي افزود يكي از دلايل پيشرفت و رشد برخي از استان ها و شهرها وحدت و همدلي و همگرايي بين كليه نيروهاي سياسي ميباشد لذا بايد به سمت و سويي بياييم كه از همه گروه ها و اقشار كمك بگيريم.در همين راستا ما بايد در شهرستان هاي استان تالار گفتگو را راه اندازي كنيم تا تفاوت سليقه سياسي و بحث سياسي را در آن مطرح كنيم لذا در شهرستان ها بايد در راستاي اصل 26 قانون اساسي حزب تشكيل دهيم. اين حزب اساسنامه و مرام نامه داشته و ميتوانند در زمان انتخابات عملكرد خود را به راي مردم بگذارند زيرا زمان برون داد احزاب هنگام انتخابات ميباشد .

اسماعيلي در ادامه افزود اكنون يك جنگ تمام عيار اقتصادي بر عليه ايران شروع شده است لذا اكنون كشور نيازمند همدلي و وحدت و ايثارگري كه در دوران دفاع مقدم وجود داشت را دارد تا انشاالله به فضل الهي با همت مردم فهيم ايران توطئه هاي دشمن به نتيجه نرسد. مهم اين است كه با همه تهديدها روحيه اميد را در مردم زنده نگهداريم و حقايق را ببينيم و خدماتي را كه نظام انجام داده در جهت تقويت روحيه اميد بايد به مردم بگوييم

در پايان جلسه با صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه يافت.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 72
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal