۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
English
صفحه اصلی
1398/05/06 در جلسه شوراي اداري شهرستان بشرويه فرماندار شهرستان معرفي گرديد
در جلسه شوراي اداري شهرستان بشرويه فرماندار شهرستان معرفي گرديد

در اين جلسه كه با حضور دكتر خوش خبر معاونت سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري و موسوي مديركل امور سياسي انتخابات و تقسيمات كشوري استانداري برگزار گرديد، شفيعي ضمن خير مقدم به حاضرين گفت:از سال 93 تا كنون اعتبارات و پروژه هاي انجام شده در اين شهرستان به ميزان 6 برابر رشد و افزايش داشته است.

وي به طرح هاي اجرا شده ملي و همچنين تكميل استخر شناي آموزش و پرورش اشاره كرد و افزود: ساير مشكلات و درخواست هاي مردمي به ويژه در حوزه راه ها را به جد پيگيري خواهيم كرد.

وي از در نظر گرفته شدن  52 ميليارد تومان اعتبار تسهيلاتي از كارگروه اشتغال خبر داد و گفت: اين اقدام گام موثري در راستاي اشتغال شهرستان خواهد بود.

🔹در ادامه دكتر خوش‌خبر معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري ضمن گراميداشت چهلمين سال تشكيل نهاد نماز جمعه وهفته مهارت وهمچنين درود بر شهداي عمليات غرورآفرين مرصاد گفت تغيير و تحول در سازمان ها معمولا براي پويايي و كارآمدي است كه مي بايست در سازمان ها مدنظر قرار گيرد و از ديرباز براي اينكه سازماني را به پويايي و پاسخگويي مناسب به مطالبات جامعه هدفش برسد نيازمند تغييراست و اين يك امر بديهي است.

وي گفت در هر سازماني كه مدير جابجا مي شود يقينا براي اين است كه كار بهتر و از انرژي مضاعف براي رشد ان سازمان استفاده شود، از اين رو انتخاب شفيعي بعنوان فرماندار بخاطر شناخت ايشان از محيط و تجربه و تخصص بالا و حضور ساليان طولاني در شهرستان بشرويه مي باشد كه با توجه به شناختي كه ايشان از وضعيت شهرستان دارند اميدواريم بتوانند خواسته مجموعه و خصوصا مردم شهرستان را برآورده نمايند.

وي افزود :شهرستان بشرويه داراي سابقه بالاي مدنيت و فعال در عرصه هاي مشاركت هاي سياسي و حضور در همه مناسبت هاي انقلاب بوده و هست و مردمي دوستدار نظام و ولايت دارد.

خوش خبر گفت :شهرستان بشرويه داراي مزيت هاي است كه يكي از مزيت هاي مهم آن قطب كشاورزي است كه نيازمند اين است با آگاهي از روش هاي جديد، كشاورزان محترم بهره لازم را از زحمات خود دريافت كنند.

وي افزود:استان خراسان جنوبي خصوصا شهرستان بشرويه در مسير توسعه قرار گرفته است و نيازمند اين هستيم كه همه تلاش كنيم تا با رسيدن به يك نگاه مشترك، تمام موانع توسعه در حوزه استان و شهرستان را برداريم و هدف گذاري كه مديريت ارشد استان جناب آقاي دكتر معتمديان و تيم اجرايي در حوزه شهرستان انجام داده، را مهيا كنيم. براي رسيدن به اين امر، نيازمند توجه به چند مولفه ايجابي است كه يكي از مؤلفه هاي ايجابي كه باعث پيشرفت مي شود تقويت هم افزايي، همدلي، اتحاد و بهره گيري از تخصص نخبگان در حوزه هاي مختلف است

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري در ادامه گفت :بايد تمام تلاش اين باشد كه در هر جا و جناحي هستيم و در هر نگرشي قرار داريم نگاه توسعه اي به استان و شهرستانمان داشته باشم كه با اين نگاه مشترك بتوانيم با جريان واگرايي كه سم توسعه و برنامه هاي توسعه اي است، مقابله كنيم. در هر جا اقدامات واگرايي شكل گرفته خيلي از توان شهرستان و استان و حتي كشور به بطالت رفته و نتوانستيم از ظرفيت هايي كه داريم بهره لازم را ببريم، پس انتظار اين است كه نخبگان در حوزه هاي مختلف خصوصا ائمه محترم جمعه و امام جمعه محترم شهرستان، دوستداران و دلسوزان و مردم در راستاي هم گرايي تلاش كنند و تاثير خود را بگذارند تا در آينده شاهد توسعه هر چه بيشتر استان و شهرستان باشيم.

وي افزود: مزيت ديگر شهرستان حوزه گردشگري مي باشد كه چند سالي است به اين مهم توجه مي شود، و با توجه به نوپا بودن اين مورد، مي طلبد كه در حوزه فرهنگي و اجتماعي كمك گردد در غير اين صورت با محدوديت هايي مواجه مي شود.

خوش خبر گفت: در حوزه امنيت با جديت و پايه كاري همه عزيزان بسيج، سپاه، دستگاه هاي امنيتي،ارتش، نيروهاي نظامي و انتظامي مي توان گفت استان امني داريم كه اين امر باعث شده كه اقبال هايي در حوزه گردشگران خارجي داشته باشيم، برخي از خرده فرهنگ ها شايد تاثير گذار بر اين موضوع باشد كه بايد با درايت و رعايت همه جوانب امر اين مسير را فراهم كنيم و از اين ظرفيت استفاده لازم را ببريم.

وي گفت: يكي از دغدغه هاي مردم، بحث توزيع امكانات است كه بعضا در واگرايي تاثير مي گذارد كه تعداد اندكي براي رسيدن به منافع خودشان از اين مؤلفه سوء استفاده مي كنند. با سياست هايي كه در استان مي باشد سفر هاي استاني، توزيع عادلانه امكانات، سركشي به همه نقاط روستايي و دورترين نقاط توسط  استاندار محترم و هيئت همراه تا كنون گام هايي برداشته شده و مصوباتي نيز داشته است كه به گفته فرماندار شهرستان بشرويه در سفر اخير استاندار محترم 60 مصوبه داشتيم كه حاكي از توجه بوده و هم حاكي از كار كارشناسي و هم دقت نظر در تدوين برنامه ها و تثبيت مراحل اجرايي آن هاست

خوش خبر در موضوع انتخابات گفت: انتخابات با مؤلفه هايي چون قانون مداري، امنيت، سلامت و مشاركت حداكثري و رقابت سالم تعريف مي شود. انتظاري كه مسئولين كشوري و استاندار محترم دارند، رعايت اين مؤلفه ها مي باشد و بدون جانبداري از فرد خاص بستر لازم براي اين مشاركت حداكثري كه امروزه يكي از نياز هاي مقطع حيات سياسي كشور است مدنظر قرار گيرد

 وي گفت: مسولان بايد بدانند از اموال دولتي به نفع هيچ كانديدايي استفاده نكرده و در ساعات كاري مگر با استفاده از مرخصي استحقاقي براي هيچ كانديدايي تبليغ نكنند

وي گفت :در جوامعي كه انتخاب شونده با بهره گيري از ترفند هاي ناسالم خودش را معرفي مي كند و مردم را با تطميع يا هر كاري به سمت خود جلب نظر كند يك اقدام كثيف و پوپوليستي مي باشد و انتظار مي رود، مردم با شناخت و آگاهي افراد اصلح را انتخاب و كساني را كه خط قرمزهاي نظام را عبور نمي كنند، انتخاب نمايند.

 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 270
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal