۱۳۹۹ يکشنبه ۳۰ شهريور
English
صفحه اصلی
1398/05/20 تبعيت از ولي فقيه اولويت اصلي مسئولان باشد
تبعيت از ولي فقيه اولويت اصلي مسئولان باشد

حجت الاسلام سيد محمد معلمي به همراه اعضاي ستاد نماز جمعه بشرويه در ديدار هم انديشي با فرماندارجديد شهرستان بشرويه بر حفظ وحدت و همگرايي مسئولين تاكيد كردند.

امام جمعه بشرويه ضمن تبريك انتصاب شايسته مهندس «علي شفيعي» به عنوان فرماندار جديد شهرستان بشرويه گفت: انتصاب شخصيتي مومن ، با اخلاق، و جهادي را در سمت فرمانداري بشرويه بايد به فال نيك گرفت و انتظار داريم در مدت زمان تصدي اين انسان شايسته خدمات رساني به مردم مومن و بافرهنگ شهرستان و بخصوص مطالبات بحق اين مردم سرعت بيشتري گيرد.

وي گفت :با مطالعه پيشينه فرهنگي مردم شهرستان بشرويه ؛ايمان ؛اعتقادات مذهبي و وحدت و همدلي شاخصه اصلي اين مردم شريف است و لايق بهترين خدمات هستند.

حجت الاسلام معلمي گفت : نهاد امامت جمعه بشرويه برمبناي عمل به دستورات مقام‌معظم رهبري و استفاده از خرد جمعي نخبه گان و انديشمندان ستاد نماز جمعه آمادگي كامل دارد تا همراه با مقام عالي دولت در شهرستان در راه پيشرفت و خدمات رساني به مردم و بخصوص محرومين واقعي تلاش پيگيري داشته باشند

وي گفت : خدمت به جامعه اسلامي روحيه اي جهادي را مي طلبد و اگر مسئولين اين مسئله را در اولويت كاري خود قرار دهند ؛ قطعا مشكلات و گرفتاريها بزودي و آساني حل شده و ثمره آن در جامعه ظهور و بروز مي كند و مردم اعتماد بيشتري به مسئولان خود پيدا مي كنند.

در ادامه علي شفيعي فرماندار شهرستان بشرويه ضمن قدرداني از امام جمعه و اعضاي ستاد نماز جمعه از ابراز حمايت از مجموعه فرمانداري و ادارات شهرستان گفت : قطعا حمايت ها و ابراز همكاري نهاد محترم نماز جمعه مسئوليت هارا سنگين تر مي كند, تا در راه خدمت رساني به مردم شريف و با فرهنگ اين شهرستان تلاش مضاعفي داشته و خود را گم نكنيم.

وي ياد آور شد:مجموعه پرسنل فرمانداري و مسئولان دولتي مصمم هستند بدور از احساسات و وابستگي هاي جناح بندي سياسي ,ولايت پذيري را خط قرمز خويش قرار داده و متواضعانه در خدمت مردم باشيم.

فرماندار بشرويه اظهار داشت : يكي از مسائلي كه سعي داريم براي تسريع در پيشرفت و آباداني شهرستان در دستور كار قرار دهيم جذب سرمايه گزاري و رونق صنعت گردشگري برمحور معرفي فرهنگ ديني و سنتي مردم اين منطقه است ؛ تا فرهنگ كار و تلاش رابراي قشر جوان و جوياي كار نهادينه كرده و زمينه اشتغال آنان را فراهم آوريم تا مجبور نباشند به استانها و يا شهرستانهاي همجوار مهاجرت كنند.

 شفيعي همچنين گفت : در شهرستان بشرويه فرصت هاي شغلي براي جوانان وجود دارد وليكن فرهنگ استفاده از برخي مشاغل هنوز تعريف درستي نشده است.

فرماندار بشرويه خاطر نشان كرد: براي نتيجه دادن كارها و خدمات بايد پيگيري جهادگونه داشته باشيم و سعي داريم اين هدف را در بين‌مسئولان ترويج كنيم و قطعا با مسئولاني كه كم كاري كرده و يا خداي نخواسته در كار مردم گره افكني داشته باشند با جديت برخورد خواهيم كرد.

وي وحدت؛ همدلي و همگرايي بين مردم و مسئولين را ركن اصلي پيشرفت و آباداني شهرستان دانست و از تمام نخبه گان و انديشمندان و صاحب نظران كه دل در گرو توسعه بشرويه دارند خواست با اظهار نظرات و پيشنهادات سازنده خود در توسعه منطقه سهيم باشند

در پايان اين ديدار سه تن از اعضاي ستاد نماز جمعه با بيان‌نظرات و راه حل ها خواستار تسريع در پيگيري مطالبات شهرستان شدند

 
 

 

تعداد بازدید: 155
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal