۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۰ فروردين
English
صفحه اصلی
1398/09/21 جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان برگزار گرديد
جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان برگزار گرديد
مهندس شفيعي فرماندار شهرستان بشرويه در جلسه شوراي آموزش و پرورش اين شهرستان بيان داشت: بايد دانش آموزان ممتاز را شناسايي كرده و با آموزش هاي ويژه آنها را تقويت نمود تا بتوانيم شاهد رشد هرچه بيشتر فرزندان اين مرزوبوم در كنكور باشيم.
شفيعي گفت: با مشاورين و گروه هايي در حوزه هاي تحصيلي مختلف بايد با دانش آموزان كاركنيم و نيز معلمان در كلاس بايد تدريس  تست زني را در كنار يكديگر به آنها آموزش دهند.
فرماندار شهرستان بشرويه بيان داشت: خوشبختانه مصوبات سفر استاندار در حوزه آموزش و پرورش پيشرفت خوبي داشته است و درحال حاضر مدرسه شهيد فرقاني ارسك با مبلغ 1 ميليارد و 500 هزار تومان تكميل شده و در مرحله ديوار كشي است.
وي افزود: ساخت مدرسه 2 كلاسه غني آباد نيز در حال انجام است و براي احداث دو مدرسه جديد در بشرويه و ارسك، موافقت اوليه اعتبار آن گرفته شده كه براي ساخت آنها اعتباري نزديك به 5 ميليارد تومان نياز مي باشد و بنياد بركت براي ساخت مدرسه در بشرويه آمادگي خود را اعلام كرده است.
شفيعي گفت: حذف بخاري هاي نفتي از ديگر مصوبات سفر استاندار بود كه به طور كامل صورت گرفت.
عليرضا رضوانيان مديرآموزش و پرورش شهرستان بشرويه نيز دراين جلسه به مصوبات جلسه قبل و اقدامات انجام شده اشاره كرد و افزود: در جلسه قبل 9 مصوبه داشتيم كه تبيين سند تحول بنيادين در مدارس، هماهنگي با اداره گاز براي وصل انشعابات قطع شده مدارس، اطلاع رساني به مدارس براي خريد لوازم و تحرير تنظيم بازار از جمله مصوباتي بود كه به طور كامل اجرايي گرديد.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 146
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal