۱۳۹۷ سه شنبه ۱ خرداد
English
صفحه اصلی
1396/01/27 شوراي اداري شهرستان بشرويه
شوراي اداري شهرستان بشرويه
آقاي زمان زاده فرماندار شهرستان بشرويه در اين جلسه ضمن خير مقدم به كليه ميهمانان و مسولين محترم به اقدامات مثبت دولت تدبير و اميد اشاره كردند و گفتند: اقدامات بسيار خوبي در زمينه مخابرات و ارتباطات در شهرستان بشرويه صورت گرفته است.
فرماندار شهرستان بشرويه از حضور وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در شهرستان تقدير نمودند و خواستار رفع مشكلات برخي از نقاط مخابراتي و ارتباطي در بعضي از روستاها شدند.
آقاي زمان زاده مباحث مربوط به اينترنت را در جامعه امروزي بسيار مهم و موثر دانستند و گفتند: خرسنديم كه در اين زمينه زيرساخت هاي لازم در شهرستان اجرا مي شود.

در ادامه مهندس پرويزي استاندار خراسان جنوبي بيان كردند: طرح هاي حوزه آي تي و آي سي تي را در سطح استان به جد دنبال ميكنيم.
ايشان اظهار داشتند: مخابرات و مباحث ارتباطي، زيرساخت و توسعه براي ساير بخش ها است.
استاندار خراسان جنوبي گفتند: امروز مخابرات و اينترنت و تلفن همراه در حوزه اشتغال و گردشگري مي تواند زمينه هاي خوبي را فراهم كند.
مهندس پرويزي ادامه دادند: با امكانات وزارت ارتباطات براي معرفي و پيشرفت در تمامي شهرستان ها مي توان گام هاي موثري برداشت، و اگر آي سي تي در سطح استان پيشرفت داشته باشد شاهد ارتقا وضعيت در تمامي زمينه ها خواهيم بود.
استاندار خراسان جنوبي گفتند: امروز گردشگران به دنبال بافت روستايي، منازل قديمي ،خشت و گلي و كوير هستند لذا بايستي بخش گردشگري خود را از طريق فضاي مجازي به خوبي معرفي نماييم.
مهندس پرويزي اظهار داشتند: بودجه سال 96 براساس نيازها و توانمندي هاي مناطق تقسيم شده و اعتبارات بر طبق برنامه ريزي مديران در اختيار فرمانداري ها قرار خواهد گرفت.

در ادامه دكتر اميرحسنخاني نماينده مردم شهرستان هاي بشرويه، فردوس، طبس و سرايان در مجلس شوراي اسلامي بيان كردند:شهرستان بشرويه يكي از شهرهاي خشت و گلي مطرح در سطح كشور مي باشد كه داراي قابليتها و توانمنديهاي بسياري است.
دكتر اميرحسنخاني گفتند: در بشرويه نيروي انساني پرتلاش و متفكري نيز وجود دارد كه در توسعه و پيشرفت اين شهرستان موثر است.
ايشان بااشاره به استفاده حداكثري مردم از اينترنت در شهرستان بشرويه اظهار داشتند: بشرويه در سرشماري سال 95 جز اولين شهرهايي بود كه از طريق اينترنت اقدامات لازم را انجام داد.
نماينده مردم شهرستان هاي بشرويه، فردوس، طبس و سرايان در مجلس شوراي اسلامي همچنين به توليد پسته و پنبه اين شهرستان اشاره نمودند و گفتند: بشرويه قطب كشاورزي استان خراسان جنوبي مي باشد.
وي با اشاره به وضعيت معادن اين شهرستان نيز بيان كردند: در بشرويه معادن خوبي وجود دارد كه توجه ويژه اي به آن نشده است و در حال حاضر در حال كار براي شناسايي اين معادن هستيم.
ايشان با اشاره به خشكسالي هاي اخير در بشرويه گفتند: خشكسالي سال گذشته نگاه ويژه تر دولت را به اين شهرستان مي طلبد.
 
در پايان دكتر واعظي وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ضمن ابراز خرسندي از حضور در شهرستان بشرويه گفتند:دنياي امروز دنيايي نيست كه كشورها در انزوا و به تنهايي زندگي كنند.
ايشان اظهار داشتند: امروز محصولات ما هر چه كه باشد به راحتي مي توانيم به تمام كشورها صادر كنيم.
دكترواعظي گفتند: مناطق گردشگري اين شهرستان بسيار باارزش است و باتوجه به اينكه هنوز ساختمان هاي خشت و گلي در اين شهرستان وجود دارد افراد بسياري علاقه مند هستند كه به اين شهرستان سفر كرده و از آثارتاريخي و كوير آن بازديد كنند.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات كشور بيان كردند: امروز ما بايد از همه امكاناتي كه وجود دارد استفاده كنيم
ايشان با بيان اينكه اكنون بحث منابع مطرح نيست بلكه مغزافزارها مهم هستند گفتند: قبلا شركت هاي نفت و... وجود داشته و عامل درآمدزا بودند ولي امروز شركت هاي آي تي بدون اينكه هيچگونه آورده هاي مالي زيادي داشته باشند به بزرگترين شركت هاي دنيا تبديل شده اند.
دكتر واعظي از تلاش هاي استاندار توانمند استان خراسان جنوبي كه براي توسعه استان در وزارتخانه تلاش و پيگيري جدي دارند، قدرداني كردند.
ايشان همچنين از تلاشها و پيگيريهاي نماينده اين شهرستان تقدير و تشكر نمودند.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات كشور  اظهار داشتند: اين دولت  همه توان خود را براي رفع فاصله طبقاتي در تمام نقاط كشور مي گذارد تا تمامي افراد چه در تهران و چه در روستاها از امكانات يكساني برخوردار باشند.
ايشان افزودند: در اصول و سياست هاي خود بر عدالت اجتماعي تاكيد كرده ايم.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات كشور با اشاره به مذاكرات فشرده، طولاني و سخت دولت افزودند: دولت در تمام مدت با همه تحريم ها و فشارهاي خارجي دست از اصول خود برنداشت و براي حفظ همه حقوق ملت ايران ايستاد تا تحريم ها برداشته شود.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات كشور با قدرداني از نامگذاري شعار سال از طرف مقام معظم رهبري گفتند: اين نامگذاري مطابق با دغدغه هاي دولت، به ويژه مسئله با اهميت اشتغال و رسيدگي به محرومين و معيشت مردم مي باشد.
ايشان افزودند: دولت در تلاش است تا به كساني كه در روستاها و مناطق كمتر برخوردار زندگي مي كنند بيشتر رسيدگي كند.
دكتر واعظي گفتند: در سه سال گذشته باهمه محدوديت ها، طبق آمار وزارت نيرو تعداد روستاهايي كه مشكل آب آشاميدني داشته و در اين دولت لوله كشي شده بسيار است.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات كشور بيان كردند: به دنبال استفاده از اينترنت و امكانات ارتباطي جهت معرفي بهتر منطقه براي گردشگري ، صنايع دستي و همكاري با فارغ التحصيلان هستيم.
ايشان بااشاره به درخواست فرماندار بشرويه مبني بر توسعه امكانات مخابراتي و ارتباطي گفتند: توسعه ارتباطي روستاهاي نامبرده را در دستور كار خود قرار مي دهيم.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 173
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal