۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد
English
صفحه اصلی
1396/06/06 معاون سياسي استاندار به همراه فرماندار و جمعي از مسئولان شهرستان بشرويه به مناسبت هفته دولت از مادر شهيد مجنوني در شهر ارسك شهرستان بشرويه عيادت كرد.
معاون سياسي استاندار به همراه فرماندار و جمعي از مسئولان شهرستان بشرويه به مناسبت هفته دولت از مادر شهيد مجنوني در شهر ارسك شهرستان بشرويه عيادت كرد.

معاونت سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي در بازديد و سركشي از خانواده شهيد مجنوني با بيان اينكه مناسبت ها فرصتي براي بهره گيري معنوي از حضور خانواده شهدا مي باشد گفت: فرصت هاي مختلفي همچون هفته دولت فراهم ميشود تا خدمت خانواده معزز شهدا و ايثارگران برسيم و از تاثير روحي و معنوي آن بهره مند شويم.ايشان افزودند اين بازديد ها ياداوري ميشود كه ما وارث نظامي هستيم كه هزينه هاي زيادي براي آن پرداخت شده وبايد قدر دان آن باشيم .

 معاون سياسي استاندار خراسان جنوبي با بيان اينكه خدمت گزاران نظام وظيفه آنان خدمت به خانواده محترم شهدا است گفت: اين سركشي ها ابتدا تذكري به خود ما مسولان است كه مسوليتي به نيابت از مردم بر عهده گرفته ايم و خود را مسئول رفع مشكلات مردم و خانواده شهدا بدانيم.

حسيني افزود: خانواده شهدا نيازي به حضور ما ندارند ،بلكه براي ما تذكر است تا قدردان باشيم

 وي با اشاره به خدمات ارائه شده در نقاط دور  افتاده و محروم هم گفت: تلاش مسولان در نقاط دور افتاده و محروم ستودني است و اميد است در مسير  توفيق خدمت  و در راستاي مسوليت سنيگن ،‌سربلند بيرون بياييم. 

حسيني افزود: بايد تلاش كنيم به سمت اخلاق مداري حركت كنيم و همه در كنار هم،  هم افزايي داشته باشيم.

 علي رضا زمان زاده فرماندار بشرويه نيز در اين مراسم با گراميداشت ياد و خاطره شهدا بيان كرد : در هفته دولت طبق برنامه ريزي انجام شده متفاوت از سال هاي قبل بوده و براي افتتاح پروژه ها كاروان به راه ننداخته ايم،  تا مسولان بيشتر به كار مردم رسيدگي كنند.

وي افزود: هر كدام از مسولان طبق برنامه در جمع مردم و روستاها حاضر ميشوند و اين حضور باعث رسيدگي بيشتر به درخواست هاي مردم ميشود.

  فرماندار بشرويه با اشاره به توزيع مناسب اعتبارات به بخش ارسك بيان كرد: سعي شده اعتبارات شهر ارسك را به نسبت بالا داده شود و توازني برقرار شود تا كاستي هاي آن مرتفع گردد.

 زمان زاده افزود: در چهارسال اول دولت،اعتبارات حدود 4 و نيم ميليارد تومان به ارسك تعلق گرفته است.

در ادامه اين مراسم مسئولان با حضور بر مزار شهداي شهر ارسك، با آرمان هاي مقدس امام شهدا  تجديد ميثاق كردند.

 
 
تعداد بازدید: 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal