۱۳۹۹ چهارشنبه ۷ خرداد
English
صفحه اصلی
1399/03/03 بازدید سرزده فرماندار شهرستان بشرویه از اداره ورزش و جوانان بشرویه
بازدید سرزده فرماندار شهرستان بشرویه از اداره ورزش و جوانان بشرویه

بازدید سرزده مهندس شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه به همراه معاونت سیاسی اجتماعی و امنیتی فرمانداری، از اداره ورزش و جوانان بشرویه

در حاشیه این بازدید مهندس علی شفیعی فرماندار شهرستان بشرویه از زحمات و پیگیری های مجدانه مدیر جدید این اداره در جذب اعتبارات‌ و اجراب طرح ها قدردانی نمود.

وی افزود:با توجه به وجود بیش از 20هیئت ورزشی در شهرستان وجود نیروهای جوان در این هیئات یک پتانسیل ویژه برای حرکت سریع به سمت موفقیت است.

شفیعی در این بازدید از تامین زمین برای ساخت مجتمع ورزشی و ساختمان جدید اداری ورزش و جوانان شهرستان خبر داد و افزود: درصورت تایید زمین توسط مدیرکل ورزش و جوانان سایر اقدامات مورد نیاز در جهت اخذ زمین و احداث ساختمان اداری را دنبال میکنیم.

وی همچنین با اشاره به تعیین تکلیف مینی بوس این اداره که سالها بدون استفاده مانده گفت: این دستگاه مینی بوس نیز همانند سایر خودروهای ادارات در مناقصه قرار خواهد گرفت که با اطلاع رسانی زمان مناقصه امید داریم پیمانکاران مربوطه نسبت به شرکت در این مناقصات اقدام کنند تا از این دستگاه مینی بوس در شهرستان استفاده بهینه گردد.

شفیعی در خصوص تکمیل سالن های ورزشی دهستان علی جمال و رقه، افزود:امید داریم کار عمرانی و ساختمانی این دو سالن تا پایان دی ماه به سرانجام برسد و شاهد افتتاح آن در دهه فجر امسال باشیم.

 
 
تعداد بازدید: 51
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal